- Hide menu

Członkowie i kandydaci

Członkowie Koła
(w nawiasie podany rok wstąpienia do naszego Koła)

Artur Bednarski (2016)

 

Karol Błaszczuk (1985)
selekcjoner

Julian Budziński (2017)

Krzysztof Chlewicki (2017)

 

Ryszard Chojnacki (1985)

 

Waldemar Chwistek (1982)
selekcjoner, Sekretarz Koła


Krzysztof Cudzik (2020)

 

Hubert Dąbrowski (2007)
selekcjoner

 

Grzegorz Domagalski (2011)
selekcjoner, Skarbnik Koła

 

Eugeniusz Dreger (1980)
selekcjoner, Prezes Koła

 

Stanisław Dudek (1977)
selekcjoner, Łowczy Koła

 

Daniel Dudek (2003)
selekcjoner

Łukasz Dziekan (2018)
selekcjoner

 

Mateusz Jajszczak (2019)

 

Krzysztof Jaworski (1995)
selekcjoner

 

Tomasz Kertz (2011)
selekcjoner

 

Tadeusz Kidziński (1975)
selekcjoner, Prezes Honorowy, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej


Krzysztof Kiljański (1984)
selekcjoner


Kamil Kiljański (1996)
selekcjoner

 

Roman Kiszka (1992)

 

Radosław Kiszka (2008)

 

Artur Kiszka (2014)

Marek Kolatorowicz (2017)
selekcjoner

 

Wiesław Krakowiak (1994)
selekcjoner

 

Andrzej Łada (1992)
selekcjoner, członek Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej

 

Tomasz Łagowski (2015)
selekcjoner

 

Andrzej Mazurek (2008)


Dominik Miaz (2020)


Remigiusz Miaz (2019)

 

Jerzy Murzyn (1997)
selekcjoner

 

Andrzej Nowakowski (1981)
selekcjoner

 

Zbigniew Opala (2017)

Jerzy Perlik (2018)

 

Lech Renduda (1985)

 

Józef Rychta (1994)
selekcjoner

 

Łukasz Rychta (2010)

 

Wiesław Rysiak (1985)
selekcjoner

 

Witold Sienniak (2004)
selekcjoner

 

Zbigniew Sindalski (1985)
selekcjoner

 

Ryszard Spotowski (2004)

 

Piotr Staszewski (1999)
selekcjoner

 

Łukasz Tarłowski (2012)
selekcjoner

 

Karol Tąporowski (2014)

 

Wojciech Turczyński (2001)

 

Artur Wach (1983)

 

Jerzy Wiśniewski (2015)
selekcjoner

 

Janusz Wiśniowski (1996)
selekcjoner, Członek Komisji Rewizyjnej

Sławomir Zieja (2017)

 

Andrzej Ziółkowski (1985)
Członek Komisji Rewizyjnej

Łukasz Żelazowski (2007)
selekcjoner

 

Kandydaci i stażyści


Jacek Iżak
(stażysta)


Norbert Jankowski
(stażysta)


Szymon Kowalski
(stażysta)


Jacek Malec
(stażysta)


Sławomir Rychta
(stażysta)


Piotr Spelak
(stażysta)

error: Content is protected !!