- Hide menu

Historyczne Komisje Rewizyjne

Komisje rewizyjne od 1975 r.

 

Okres

Przewodniczący

Członek

Członek

Członek

         
19.04.1975 – 30.04.1977 Stanisław Powaga Bolesław Wójcikowski Stanisław Kosno  
         
30.04.1977 – 30.06.1979 Stanisław Odziemkowski Stanisław Powaga Stanisław Kosno  
         
30.06.1979 – 04.06.1980 Stanisław Wolniakowski Stanisław Powaga Stanisław Kosno  
         
04.06.1980 – 08.05.1981 Stanisław Dudek Stanisław Powaga Eugeniusz Dreger  
         
08.05.1981 – 09.06.1985 Eugeniusz Dreger Stanisław Powaga Leonard Karcz  
         
09.06.1985 – 18.05.1990 Stanisław Dudek Stanisław Bąbel Zbigniew Sindalski  
         
18.05.1990 – 07.05.1993 Witold Kosno Jarosław Słowiński Witold Wolniakowski  
         
07.05.1993 – 31.05.1996 Stanisław Bąbel Karol Błaszczuk Stanisław Wolniakowski  
         
31.05.1996 – 21.05.1999 Stanisław Bąbel Zbigniew Sindalski Stanisław Wolniakowski  
         
21.05.1999 – 26.05.2000 Stanisław Bąbel Witold Kosno Wiesław Rysiak  
         
26.05.2000 – 21.05.2005 Jarosław Słowiński Wiesław Rysiak Jerzy Murzyn  
         
21.05.2005 – 15.05.2010 Tadeusz Kidziński Wiesław Rysiak Janusz Wiśniowski  
         
15.05.2010 – 11.05.2013  Tadeusz Kidziński Krzysztof Kiljański Jarosław Słowiński  
         
11.05.2013 – 24.04.2015 Tadeusz Kidziński Jerzy Murzyn Jarosław Słowiński Stanisław Bąbel
         
24.04.2015 – 22.04.2017  Tadeusz Kidziński Waldemar Chwistek Janusz Wiśniowski Andrzej Ziółkowski

 

error: Content is protected !!