- Hide menu

Aktualizacja EPI – nowe funkcje od jutra! (Prima aprilis)

Z przyjemnością pragniemy poinformować naszych kolegów, że już od jutra, to jest od nowego sezonu łowieckiego używana przez nas elektroniczna książka ewidencji pobytu myśliwych na polowaniu zyskuje nową funkcjonalność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu myśliwych, którzy mają coraz mniej czasu na tropienie i podchodzenie zwierzyny, będzie możliwe użycie nowej funkcji – „ZAMÓW”, której ikona pojawi się w menu głównym w wersji przeglądarkowej i aplikacji mobilnej. Widok nowego menu prezentujemy poniżej (wersja przeglądarkowa i aplikacja mobilna):

Po jej wybraniu wchodzimy w menu podobne do tego, za pomocą którego wypisujemy się w łowisko z tą jednak uwagą, że zyskujemy dodatkowe menu rozwijane z których musimy wybrać rodzaj zwierzyny (w tym roku dostępne tylko dla dzików) łowisko i czas.

Istnieje również możliwość wskazania współrzędnych tak, jak przedstawiono na grafice poniżej.

Po wybraniu tych opcji w łowisku, ustalonym czasie i miejscu będzie oczekiwać wskazana przez nas zwierzyna. Należy jednak pamiętać, że zamówienie zwierzyny w wyznaczone miejsce, niezależnie od wyników polowania, będzie rozliczane zgodnie z zasadami jak za jej pozyskanie. Funkcja nie będzie działać także przy odstrzale sanitarnym. Mamy jednak nadzieję, że te drobne niedogodności nie zniechęcą kolegów do jej używania. Do działania nowych funkcji nie będzie potrzebna aktualizacji aplikacji.

error: Zawartość chroniona!