- Hide menu

Apel Łowczego Okręgowego w Tarnobrzegu

Poniżej zamieszczamy apel Łowczego Okręgowego w Tarnobrzegu o wsparcie walczącej Ukrainy:

Zwracamy się do Was z prośbą o przekazywanie myśliwskiej, taktycznej bądź wojskowej odzieży – nowej bądź używanej na rzecz walczących żołnierzy i mieszkańców Ukrainy. Potrzebne są również buty, czapki, rękawiczki, latarki, śpiwory i karimaty i inne elementy, które mogą służyć doposażeniu walczących na Ukrainie. O ile ktoś z Was posiada zbędne lunety lub inne przyrządy celownicze to również prosimy o ich przekazywanie.

Rzeczy należy przekazywać do kolegów łowczych w kołach lub w przypadku myśliwych niezrzeszonych – bezpośrednio do siedziby Okręgu PZŁ w Tarnobrzegu przy ul. Strzeleckiej 4 w godzinach pracy biura. Z uwagi na spory deficyt w odzieży i wyposażeniu u walczących na Ukrainie i płynące z tego tytułu potrzeby proszę sprawę potraktować jako dość pilną. Zebraną odzież oraz inne akcesoria zamierzamy przekazać w dniu 18 marca 2022 r. na Ukrainę w rejon Kijowa bądź Charkowa.

Nadmienię, iż prócz w/w artykułów zamierzamy dokonać zakupu leków i środków opatrunkowych dla walczących a także przekazać długoterminową żywność. Wszystkich zainteresowanych dodatkowym lub większym wsparciem prosimy o kontakt bezpośrednio z łowczym okręgowym kol. Robertem Bąkiem pod nr tel. 600 217 507.

Z treścią apelu można zapoznać się tutaj.