- Hide menu

Historyczne Zarządy Koła

Zarządy Koła od 1948 r.

Okres

Prezes

Łowczy

Skarbnik

Sekretarz

         
1948 – 1953 Stanisław Kotowski

Stanisław Powaga

Stanisław Fornalski

Zygmunt Piotrowski

Bolesław Sarnecki

Stanisław Powaga

Adolf Sobótka

Bolesław Wójcikowski

Ludwik Krzyżanowski

Paweł Pawłowski

 
1953 – 1954 Stanisław Kotowski Zygmunt Piotrowski Stanisław Powaga Mieczysław Rabsztyn
 
1954 – 1956 Adam Szwagierczak Wincenty Bochniak Adolf Sobótka Mieczysław Rabsztyn
 
1956 – 1958 Leon Zybała Wincenty Bochniak Adolf Sobótka Marian Słowiński
 
1958 – 1962 Tadeusz Chrzanowski Marian Słowiński Adolf Sobótka Mieczysław Rabsztyn
 
1962 – 1970 Mieczysław Rabsztyn Wincenty Bochniak Paweł Pawłowski Marian Słowiński
 
1971 Mieczysław Rabsztyn Stanisław Odziemkowski Tadeusz Sady Leonard  Niziołek
 
1972 – 1974 Mieczysław Rabsztyn Kazimierz Kostrzewa Tadeusz Sady Antoni Kozieł
 
19.04.1975 – 19.06.1976 Mieczysław Rabsztyn Wacław Karczewski Czesław Wach Janusz  Firmanty
 
19.06.1976 – 07.11.1977 Janusz Firmanty Wacław Karczewski Tadeusz Sady Tadeusz Kidziński
 
07.11.1977 – 01.04.1978 Janusz Firmanty Maciej Barański Tadeusz Sady Tadeusz Kidziński
 
01.04.1978 – 27.09.1978 Maciej Barański Wacław Karczewski Tadeusz Sady Tadeusz Kidziński
 
27.09.1978 – 02.02.1979 Maciej Barański Wacław Karczewski Janusz Firmanty Tadeusz Kidziński
 
02.02.1979 – 08.05.1981 Maciej Barański Wacław Karczewski Mieczysław Pronobis Tadeusz Kidziński
 
08.05.1981 – 20.05.1983 Maciej Barański Tadeusz Kidziński Mieczysław Pronobis Stanisław  Dudek
 
20.05.1983 – 21.03.1984 Maciej Barański Tadeusz Kidziński Mieczysław Pronobis Witold Kosno
 
21.03.1984 – 09.06.1985 Maciej Barański Maciej Stachowicz Stanisław Witczak Witold Kosno
 
09.06.1985 – 22.05.1987 Maciej Barański Maciej Stachowicz Witold Kosno Eugeniusz Dreger
 
22.05.1987 – 18.05.1990 Maciej Barański Witold Kosno Tadeusz Kidziński Eugeniusz Dreger
 
18.05.1990 – 07.05.1993 Tadeusz Kidziński Stanisław Dudek Zbigniew Sindalski Stanisław Bąbel
 
07.05.1993 – 27.05.1994 Tadeusz Kidziński Stanisław Dudek Zbigniew Sindalski Eugeniusz Dreger
 
27.05.1994 – 21.05.1999  Tadeusz Kidziński Stanisław Dudek Witold Kosno Eugeniusz Dreger
 
21.05.1999 – 21.05.2005  Tadeusz Kidziński Stanisław Dudek Zbigniew Sindalski Eugeniusz Dreger
 
21.05.2005 – 25.09.2010  Eugeniusz Dreger Stanisław Dudek  Zbigniew Sindalski Jerzy Murzyn
 
25.09.2010 – 28.05.2011  Eugeniusz Dreger Stanisław Dudek  Janusz Wiśniowski Jerzy Murzyn
 
28.05.2011 – 28.04.2012  Eugeniusz Dreger Stanisław Dudek  Janusz Wiśniowski Andrzej Łada
 
28.04.2012 – 11.05.2013  Eugeniusz Dreger Stanisław Dudek Zbigniew Sindalski Andrzej Łada
 
11.05.2013 – 22.04.2017  Eugeniusz Dreger Stanisław Dudek Zbigniew Sindalski Grzegorz Domagalski
 
22.04.2017 – nadal  Eugeniusz Dreger Stanisław Dudek Grzegorz Domagalski Waldemar Chwistek
error: Content is protected !!